Konkurs – wygraj udział w degustacji!

Konkurs – wygraj udział w degustacji!

Dla naszych przyszłych widzów mamy konkurs, w którym można wygrać udział w degustacji podczas nagrania pierwszego odcinka!

Jeśli chcesz wziąć udział w degustacji podczas nagrania “Gotuj z Seniorem”, które odbędzie się 16 lipca, prześlij na nasz adres kontakt@gotujzseniorem.pl krótki wierszyk ze słowami “Gotuj z Seniorem”.

Pięć najbardziej kreatywnych wierszyków nagrodzimy podwójnym zaproszeniem 🙂

Pamiętajcie, aby w e-mailu podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Na Wasze propozycje czekamy do 13 lipca. Z wybranymi osobami skontaktujemy się do 14 lipca.

Jednocześnie informujemy, że:

1. Przetwarzamy Państwa dane pozyskane poprzez zgłoszenie do programu “Gotuj z seniorem”. Przetwarzamy je na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwanego RODO) i w związku z realizacją programu.
2. Państwa dane są wykorzystywane wyłącznie do realizacji naboru do programu “Gotuj z seniorem”. Ich odbiorcami są wyłącznie organizatorzy programu.
3. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu.
4. Mają też Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na zachowanie Państwa danych (imię, nazwisko, adres mailowy oraz telefon kontaktowy) w naszej bazie oraz otrzymywanie informacji, dotyczących udziału w naborze do programu, prosimy o przesłanie informacji o wykasowaniu Państwa danych z naszej bazy na adres: kontakt@gotujzseniorem.pl.
5. Zaprzestaniemy przetwarzać Państwa dane po uzyskaniu powyższej informacji.
6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
7. Administratorem Państwa danych osobowych jest Płockie Centrum Inicjatyw Społecznych z siedzibą w Płocku, ul. Swojska 35, 09-410 Płock.